Promotie SV Zeddam/Sint Joris een feit

Promotie SV Zeddam/Sint Joris een feit

Vandaag 5 juni 2017 stond de terugwedstrijd tegen SP Rekken op het programma. Om 14:00 uur werd er afgetrapt op de Padevoort. Helaas waren Patrick en Koen geschorst en was Gert Jan door omstandigheden afwezig. Met Joep en Chiel (2 spelers van Onder 19) in de basis werd goed gestart tegen een tegenstander die gelijkwaardig was. De eerste helft waren er over en weer weinig kansen. Rekken kwam 1 keer keer goed door, wat gelijk resulteerde in de 0-1. Na rust werd de strijd wat feller. Thijs Derksen kwam na een mooi crossbal alleen voor de goal en werd van achter gehaakt. Een rode kaart volgde en de strafschop werd door Rick knap benut. Nog geen enkele minuten later trapte Thijs een prachtige dieptepass achter de keeper van Rekken en stond de SV met 2-1 voor. Na een aantal mooie reddingen van Danny, lukte het de SV om de 2-1 te handhaven en was promotie naar de vierde klasse een feit. Top, een mooie opsteker voor onze samenwerking.

De overwinning werd uitgebreid gevierd aan de Padevoort. Helaas viel Cas uit met een lelijke blessure en bleek na een ziekenhuis bezoek dat zijn kuitbeen was gebroken. Cas beterschap.

We wensen iedereen een mooie zomer en in augustus weer vol energie terug op onze velden.

 

Namens de SV commissie fijne vakantie.