Nieuwe naam, logo en tenue wordt gepresenteerd op 20 december 2018 in Braamt

Nieuwe naam, logo en tenue wordt gepresenteerd op 20 december 2018 in Braamt

Sportvrienden en sportvriendinnen,

 

Donderdagavond 20 december 2018, na de laatste training van de senioren, zal rond 21:30 uur de nieuwe naam, logo en het tenue waarin we gaan spelen vanaf het nieuwe seizoen worden bekend gemaakt van de op te richten fusieclub. Wil je hier graag bij aanwezig zijn en dit live volgen, kom dan donderdag 20 december 2018 voor 21:30 uur naar de kantine van Sportpark Gerrit Dieker te Braamt. Leuk als je er bij kunt zijn ! Uiteraard zullen we na 20 december dit ook delen via onze kanalen (o.a. site, Facebook, sportlink). Namens de beide voetbalverenigingen wensen we u alvast fijne dagen en goed en sportief 2019.

 

Bestuur vv Zeddam, vv Sint Joris en SV commissie