Single Blog Title

This is a single blog caption

Het vijfde en onder 15 de laatste kampioenen SV Zeddam/Sint-Joris

Afgelopen zaterdag en zondag waren er op de Padevoort in Zeddam 2 kampioenschappen te vieren. De spelers van SV Zeddam/Sint-Joris onder-15 wonnen zaterdag afgetekend met 6-0 van DVC 26 en zijn niet meer te achterhalen. De jongens van onder-15 onder coach Smitje trokken zo de goede lijn van de laatste weken door en wisten ook deze wedstrijd weer winnend af te sluiten. Mooi dat we in het laatste jaar van de SV nog een kampioen bij de jeugd te vieren hebben. Uiteraard hopen nog op een bekerwinnaar, want 1 juni 2019 staat de onder-19 in de finale.

beide kampioen op de foto

Het vijfde team van SV Zeddam/Sint-Joris kon ook de kampioensvlag hijsen. Tegen de nummer 2 SVGG uit Megchelen werd met 6-1 gewonnen en is het vijfde niet meer in te halen. Uiteraard werd dit laatste kampioenschap van de SV uitbundig gevierd. Het bleef nog lang onrustig op de Padevoort.