Het kerstkamp komt er weer aan!

Het kerstkamp komt er weer aan!

Beste spelers van de onder -7 t/m onder -13 en ouders van SV Zeddam-Sint Joris,
We zitten alweer halverwege de maand november en de weken vliegen voorbij. Dat betekent dat het Kerstkamp 2018 er heel snel aan komt!
 
De afgelopen weken hebben wij de trainingen bezocht om het Kerstkamp te promoten en het opgaveformulier uit te delen. Graag zouden wij zo snel mogelijk willen weten wie er op Kerstkamp 2018 aanwezig is. Dit kunt u laten weten door het opgaveformulier op te sturen naar: kerstkampzeddam@gmail.com. Zijn er bijzonderheden (medicatie, allergieën of andere zaken), dan zouden wij dit graag vooraf willen weten.
 
Het belooft wederom een groot spektakel te worden met een leuk thema en verrassende activiteiten! Uiteraard wordt er ook rekening gehouden met onze jongste leden.
 
Het opgavenformulier is HIER te downloaden.
 
Organisatie Kerstkamp 2018